OSAdníci - nielen o trampingu

Jarný oheň 2008
Publikované: Streda, 02.04. 2008 - 14:57:44
Vec: OSAda a jej život


MyV piatok ráno sa náš kamarát Jožko pomaly vybral na náš krásny OSAdný flek pod Dvoma borovicami. Možno si myslel, že tam už niekto bude (ale nebol). Urobil si svoj malý stan a čakal na dalších OSAdníkov.

BoroviceK večeru dorazili Peťo, Sendy a Jacky. Okolo ôsmej sa k nim pridal aj Kiďo. Zahrali si zopár pesničiek, vypili zopár čajíkov (s rumíkom) a zaľahli spať. Ráno sa k nim pridala ich kamarátka Denisa, aj keď skoro zablúdila, ale došla. Počkali sme ďalších kamarátov (však bolo treba rezať drevo na pagodu).

RežemeOkolo obeda sa doplazili Kepo, Janka, Pali, Našta a doniesli so sebou aj nových kamarátov : Hanku, Toyeriho a Bobeša. Bobeša Našta hneď prekrstila na Bohuša. Podonášalo sa drevo, porezalo sa a pripravil sa slávnostný oheň.

Pri ohniNálada bola výborná, však sme mali dve gitary a troch gitaristov. Večer sme sa už nevedeli dočkať, kedy sa zapáli slávnostný oheň. Okolo 18-tej sme sa skoro dočkali (nechcel horieť, ale napokon sa dal presvedčiť). Pekelníkom bol tentoraz (či chcel, alebo nie) Sendy. A zasa sa hralo, spievalo a vychutnávalo prevarené vínko. Trošku nám do toho poprchávalo, lenže  to nevadilo.

MyV nedeľu ráno, ako stále,  sme sa zobudili, pobalili a dotrepali na vlak domov. V Ťahanovciach sme vystúpili, prišiel sa na nás pozrieť náš malý OSAdník Andrejko aj s mamkou. Dali sme si pár pív a šup ho domov do teplej vane. A ráno zas to isté dookola - práca, práca a práca.

Už sa veľmi tešíme na ďaľšie vandre strávané spolu.



Ďalšie fotografie si môžete pozrieť v tomto fotoalbume.



Tento článok si môžete prečítať na webe OSAdníci - nielen o trampingu
http://osadnici.com

Tento článok nájdete na adrese:
http://osadnici.com/modules.php?name=News&file=article&sid=174