obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
júl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
obrazok Posledný večer
obrazok
Publikované: Streda, 15.03. 2006 - 11:54:35 Od: najumi
Kašlem na Vás i na Vaše názoryVečer Zložila telefón, priblížila tvár k zrkadlu, vycerila zuby, škaredo sa zaškľabila na seba a čo ju napadlo ešte počas telefonovania, povedala nahlas pre seba.."Bože ako sa mi nechce.

Postrapatila mastné vlasy, zhodnotiac, že s takými teda von určite nemôže ísť, pozerala ešte chvíľu na seba, pričom stiahla brucho a vystrela chrbát, tak je to lepšie, pomyslela si a zhrbila sa ešte viac, to bola taká, príjemná, úľavová poloha. Tu ju nikto nevidel, nikto neupozorňoval, nesekíroval, mohla byť sama sebou.

Strapatá, neupravená, v starých vyťahaných teplákoch, nemusela byť za každú cenu žiaduca, príťažlivá, milá a usmiata, pre chlapa, ktorý aj cez to všetko, raz zatúži po mladšej, po niečom novom, po nevere. Páčil sa jej, ten život bez muža, nemusela ho obskakovať, nič vysvetlovať, nikomu sa spovedať, či pýtať si povolenie večer ísť von,.......aj to, boli tie výhody, rozvedených, nezadaných, nezaľúbených.

Nevedela nájsť v tej chvíli jediný dôvod, prečo ho mať, bola spokojná, jediné čo jej chýbalo, bol len ten pravidelný sex, nechcela muža na jednu noc, no nechcela ani chlapa na celý život............vo svojom živote, vo svojom byte. Chvíľu sa snažila premýšľať, prečo to tak je, nedokázala milovať, nestretla toho pravého, či nebola zrelá na vzťah, na to hľadala odpoveď márne už niekoľko rokov. Ešte pred troma rokmi, predstava, že ma ostať sama, úplne sama, bez chlapa, ju desila asi viac ako nejaká zákerná choroba.

Dnes, po rokoch slobody, dnes ju desí práve predstava, ako ju ktosi odháňa od zrkadla, aby sa mohol oholiť, ako zbiera veci len preto, aby ju on nebuzeroval, že to práve ona, ma zbierať po čom, v posteli na ňu lezie, keď ona absolútne nemá chuť na milovanie,...... vydýchla si, že nepatrí medzi tie ženy, ktoré z toho majú dokonca ešte aj radosť. Príšerná predstava, tak ju rýchlo zahnala, musela sa ísť osprchovať, o dve hodiny ju budú čakať, potrebovala na chvíľu vypadnúť, no nemala ani veľkú chuť, fláklať sa po baroch.

Vyzliekla sa pred zrkadlom, s konštatovaním, že je na čase zaťať zo sebou niečo robiť, aby nemusela zhasínať svetlo, ak náhodou stretne toho pravého, rozľavila ústa ako vedela a vyplazila jazyk.
Tepla voda jej stekala po chrbte, bolo to také ukľudnujúce a zároveň osviežujúce, ešte pridala troška horúcej, až ju striaslo, o pár sekúnd sa usmievala, bolo to ako rozkoš, uberať studenú vodu a pridávať teplu, kým je to znesiteľné, Až nakoniec celé telo ti zaplaví šteklivý pocit, z tej vriacej vody . Bradu oprela o zdvihnuté kolená, rukami si ich objala, zrak jej padol na pliesen po vode, ktorá jej orámovala okraj vane, privrela oči, premohla ju príjemná únava. V rohu vane, vedľa peny do kúpeľa ležala žiletka, ktorú dávnejšie niekoľkí krát použila, nevediac sa rozhodnúť, či si oholí nohy, alebo nie,čo ak........ nechcelo sa jej.

Zatiaľ víťazila lenivosť, drhla sa masážnou rukavicou mysliac na to, ako by sa najradšej hneď šupla do voňavej postieľky, zapla televízor a preležala celý víkend, ešte posledné minútky nechala po sebe prúdiť tu príjemnú horúcu vodu. Naposledy vyložila nohy na okraj vane, pozrela na chĺpky a vzala do ruky žiletku...........

Ten večer, bol tým posledným večerom, kedy tak slastne vychutnávala, doslova sa opájala vlastnou slobodou. Vtedy stojac pred zrkadlom, taká si istá, že bez chlapa je predsa len ten život lepší, ešte netušila, že to je posledný krát, že síce premôže ju ešte niekoľko krát strach, no túžba milovať a byť milovaná, zvíťazí nad spokojnosťou zo samoty.

Nechá sa dobrovoľne spútať, napriek tomu, že milovala možnosť rozhodnúť o všetkom sama, o deň och, o sebe, o práci, o večeri, o poriadku, o jedle. A spomenie si na ten večer, kedy stretla toho, ktorý ju osedlal........ ešte sa bude vzpierať a skákať, ako divoký kôň, čo nevie či túži byť skrotení.........no nie nadlho.
 
Súvisiace odkazy
· Hľadaj v téme Kašlem na Vás i na Vaše názory
· Hľadaj v článkoch od autora: najumi


Najčítanejší článok na tému Kašlem na Vás i na Vaše názory:
Pikoška, či malá bodka k Ceste vlakom

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 5
Hlasov: 1

Vynikajúci

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Zdieľať na FB
Súvisiaca téma

OSAda a jej život

"Posledný večer" | Prihlásiť/Registrovať | 2 komentárov | Hľadať v diskusii
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa

Re: Posledný večer (Hodnotenie: 1)
Od: kepo - Štvrtok, 16.03. 2006 - 10:33:25
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu) http://osadnici.com
Chcela si, aby som napisal vyhrady k clanku. Clanok je velmi pekny, dobre napisany, dokonca aj chyb je minimum...Nejake tie dlzne a makcene - mohla byt, byt za, žiaduca... Tepla voda; nejake tvrde y - túži byť skrotení.
Bodky sa odporuca pouzivat 3...Ale vazne, chyby by som asi ani nenasiel, keby som Ta len nechcel podpichnut. Je to perfis...
Re: Posledný večer (Hodnotenie: 1)
Od: najumi (nsmutna@netkosice.sk) - Štvrtok, 16.03. 2006 - 17:21:33
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu) http://osadnici.com
 
hmmm, čakala som nejaku tvoju poriadnu kritiku, nielen na chyby, trebars na povahove vlastnosti, že ma zase raz pohaniš......ani som sa nemala na com zasmiat....nelutujte ma, z vervou sa do mna pustite nech je aspon nejaka zabava.....či už na každeho sada jarna unava, nedostatok vitamínov či nebodaj ste až tak otraveny vsetci z tej zimy???....a take važne veci mi pošli v sukromnej sprave......
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam