obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Doména

 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vaše pripomienky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: št marec 08, 2007 11:30 am    Predmet: Doména Odpovedať s citátom

Chcel som vedieť Váš názor, či nám vôbec doménu treba. Bez nej, je to veľa roboty a ona je za prachy. Ja osobne si myslím , že nám doménu NETREBA, a to z viacerých dôvodov:

1. Chodí tu málo ľudí, podľa prístupov vlastne najmenej OSAdníci.
2. Vlastne nikto z OSAdy sa o anketu ani nezaujímal.
3. Ušetríme peniaze.
4. Keď už niekto niečo chce zverejniť, môže aj napr. na trampnet.sk
5. Pre OSAdníkov má väčšie opodstatnenie telefón, mail, al. MSN, alebo ICQ, pretože aj tak sa odkazy na stránke nečítajú...
6. Už ma nebaví stále opravovať databázu a rozšírenia na stránke zo záloh a našiel som si aj inú zá?ubu.
7. Vlastne, už ma nebaví vôbec tu na to dávlať pozor...


Takže, aby som to zhrnul, stránku nechávam v takom stave, ako je, ďalej už nezálohujem, takže pokiaľ znova padne, tak sa už neobnoví, takže odporúčam nedávlať tu už nejaké vážne rodinné záznamy a pod... Laughing
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: št marec 08, 2007 2:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidim Kepik, ze dnes mas zly den a chut so vsetkym prastit.

Neviem ci som to dobre pochopil, ale chces ukoncit svoju cinnost na stranke a nechat ju napospas nepredvidanym situaciam alebo ju chces uplne zrusit?

Co sa tyka domeny, mne by sa pacilo, aby sme mali vlastnu, ale ako hovoris, stoji to nejake peniaze, takze je to na kolektivnom rozhodnuti /mimochodom v ankete som hlasoval/.

Samozrejem, ze nikto ta nemoze nutit, aby si venoval svoj cas tejto stranke, takze je naozaj len na tebe ci to bude dalej fungovat alebo nie.

Palyno
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidacka
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 02. 2006
Príspevky: 252

PríspevokZaslal: št marec 08, 2007 7:16 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodom v ankete som hlasovala aj ja a to dokonca z dvoch pocitacov... Pravidelne citam odkazy... A proste som cakala, ze tu najdem skor gratulaciu ku Dnu zien... a miesto toho tu dostane kramy a podava demisiu Confused
Tak to som teda necakala...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dedek
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 01. 03. 2006
Príspevky: 99

PríspevokZaslal: pia marec 09, 2007 2:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem, nejak tomu veľmi nerozumiem, ale myslím si, že tá doména nie je zlá vec. A pokiaľ je aj spoplatňovaná tak myslím, že si to môžeme dovoliť. Nie je to až tak drastické. No a čo sa týka stránky a jej budúcnosti záleží vlastne, len na Tebe Kepo. Z nás nie je myslím nikto kto by to dokázal nejakým spôsobom viesť. Stránka je podľa môjho názoru veľmi dobrá a bola by škoda ju nechlať navnivo?. Bohu žial, ale všetko okolo stránky stojí a padá s Kepom.
Milý Kepko, ja si ale myslím, že Tvoje depresívne stavy pramenia len z nedostatku slnečých lú?ov , absencie zelene a malého poštu slezín. Ale príchodom jari to nevidím až tak tragicky. Zatiaľ sa majte všetci krásne. Ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Dedek
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 01. 03. 2006
Príspevky: 99

PríspevokZaslal: pia marec 09, 2007 2:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Apropó, za doménu som hlasoval aj ja!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: pia marec 09, 2007 3:07 pm    Predmet: Eeej, masky! Odpovedať s citátom

Asi ste nesprávne pochopili, čo som napísal. O doménu tu vôbec nejde, to je pár korún.

Len, že už sa stránke nebudem venovať, pretože robím niečo iné a furt to tu vypadáva a po zvážení som dospel k názoru, že je to strata času (môjho) - takže pokiaľ ide, tak ide, keď nepôjde, tak nepôjde.

Píslať si s pár ľuďmi je rýchlejšie a pohodlnejšie cez ICQ, ako tu...
Takže pekný fíkend, utekám domov, konečne voľnooooooooóoo!!! Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: so marec 10, 2007 9:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj masky...ak som ta Kepo spravne pochopil (uz minule pri pive Wink ) tak stranka blbne preto, ze nemame domenu...ak by sme ju mali (ja som nehlasoval, lebo som ti svoje ano povedal osobne este v decemri na Vihorlate) a ona by fungovala bezproblemovo, teba by prestali trapit depresie a ako top admina by si sa vrhol na nasu najnovsiu aktivitu: T.O.SUKY. Preto ani ja nevidim problem kupit domenu. Budes to ale musiet zariadit ty, kedze neviem o nikom z nas, kto by to vedel spojazdnit. Ahoj vsetkym!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: so marec 10, 2007 9:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

4Kepo: bolo by nefer to zabalit uz len kvoli mne, ktoreho napisat clanok s fotkami stoji vsetku energiu, co som sanoval na dochodok... Confused
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vaše pripomienky Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Môžete odoslať novú správu do tohto fóra
Môžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam