obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

united nuke na hostuju.cz

 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: ne január 21, 2007 1:29 pm    Predmet: united nuke na hostuju.cz Odpovedať s citátom

Zdrawim.
Vidim ze pouzivas united nuke. Pred par dnami som ho zacal pouzivat aj
ja...Mam na teba dve otazky ohladom UN na hostuju.cz.

1. Ako si pridal tu reklamnu listu tam hore? Ja som to skusal upravou
suboru header.html ale nic sa mi nezobrazilo.

2. Uz sa ti podarilo nejako rozchodit email na hostuju.cz? Cital som ze
este nie ale pre istotu sa pytam znovu...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: ne január 21, 2007 1:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj!
Maily som ešte nerozbehal, akosi to nechce ísť a chýba mi aj čas.
čo sa týka lišty, spravil som to tiež len natvrdo (validácia sa z toho ide roztrhať), ale ešte sa na to chystám. Na spustenie Ti stačí do header.php vložiť ešte pred tag <?php... ten script. Asi takto:
Kód:
<!-- ZACIATOK - FREEHOSTING REKLAMA LISTA -->
  <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
  document.write('<sc'+'ript src="http://hostuju.cz/reklama/lista.php" type="text/javascript"></scr'+'ipt>');
  </SCRIPT>
  <!-- KONIEC - FREEHOSTING REKLAMA LISTA -->
<?php

/**
  * UNITED-NUKE CMS: Just Manage!
  * http://united-nuke.openland.cz/.........

Keby si mal ešte na nejaké otázky, kľudne sa spýtaj...
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: ne január 21, 2007 6:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik. Spravil som to este predtym trocha inak a nesli ankety. Tak k tym mailom. Urcite si sa docital ze hostuju.cz nepodoruje rozosielanie hromadnych mailov (resp. funckia mail() ) Takze asi mail tu nerozbehame, pokial nepride nejaky modul, ktory nebude nebude pouzivat localhost na rozosielanie mailov ale smtp. Urcite si skusal aj upravit subory class.phpmailer a class.smtp ale ani to mi nepomohlo. Takze sa zmierme s tym ze maily zatial nepojdu...

Otazky:

1. Ako si pridal do navigacia v osade "Pre teba, Pisomnosti, Pomocnik, Info", asi si pouzil nejaky pridavny modul, ze? Ale ja neviem ktory.

2. Ako sa vola modul na ten kalendar...

3. Odkial si nasiel FCK editor do United Nukeď A ako si pridal do forka tiez take nieco ako je FCK editorú

Zatial vse. Nevadi ze ta otravujem? Inac som ti pisal aj na mail...ale gmail ma MSN v blackliste, takze mail sa neodoslal. A inak mas pekny web Smile Ked budes mat cas tak sa pozri aj na moju stranku ProBuy
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: po január 22, 2007 8:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže, k bodom:
1. je to blok Sommaire Parametrable 2.1.1, k stiahnutiu napr. tuSommaire, stiahneš si tam aj slovenčinu k tomu....
2. modul na kalendár sa volá Kalender MX 1.4c, k stiahnutiu - Kalender MX
3. FCK do United nuke tiež niekde zo stránky phpnuke.sk, je to verzia v.2.00 RC2, možno sú tie novšie lepšie a ja som niečo upravoval, pokiaľ by Ti žiaden odtiaľ nechcel ísť, tak Ti dám k stiahnutiu svoj.
A to vo fóre bude len nejaké rozšírenie do phpBB, vola sa tusim bbcode box, ale odkiaľ a ako som ho implementoval si už nepamätám, pokiaľ by si to nenašiel, dám Ti od seba.

čo sa týka funkcie mail(), tá sa dá obchádz? pomocou ďalšieho rozšírenia, tzv. PhpNukeMailer, keď sa Ti s tým chce pohra?, dá sa stiahnuť na phpnuke.sk (viac verzií, ale malo by byť jedno, ktorú použiješ). Na osadnici.com sa mi to podarilo rozbeha?, ale na hostuju to zatiaľ nejde.

Zatiaľ toľko, zdá sa mi, že na skúšanie máš toho dosť, takže veľa zdaru. A kľudne sa pýtaj, isto odpoviem, i keď to niekedy možno chvíľu bude trvať....

Ešte som pozabudol, mail mám cez osadnici.com Wink
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: po január 22, 2007 5:43 pm    Predmet: FCK editor Odpovedať s citátom

Cav. Prave som doinstaloval to FCK editor pre phpnuke... Takze do admin menu sa mi pridalo add FCK story...ale ja chcem aby to mali k dispozicii aj normalny useri v sekcii pridat clanok a aby to bolo v admin aj napr. pridat recenziu..no proste vsade...asi to ty tak mas....
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: po január 22, 2007 5:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A este jedna vec...preco nie si na icq? Bolo by to rychlejsie...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anonymný






PríspevokZaslal: po január 22, 2007 5:53 pm    Predmet: Re: FCK editor Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
Cav. Prave som doinstaloval to FCK editor pre phpnuke... Takze do admin menu sa mi pridalo add FCK story...ale ja chcem aby to mali k dispozicii aj normalny useri v sekcii pridat clanok a aby to bolo v admin aj napr. pridat recenziu..no proste vsade...asi to ty tak mas....

V menu Ti stačí zmeniť odkaz na
Kód:
http://tvojadomena/modules.php?name=FCKeditor
..u mňa je to Zaslať článok.
Na úpravu Prijatých článkov je to
Kód:
http://osadnici.com/admin.php?op=FCKsubmissions
...potom ešte existuje FCK pre Content (treba stiahnuť)...
Utekám domov, takže zatiaľ toľko...
Návrat hore
Anonymný






PríspevokZaslal: po január 22, 2007 5:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
A este jedna vec...preco nie si na icq? Bolo by to rychlejsie...

Niekedy som, ale teraz som bol mimo pracovne...
Návrat hore
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: st január 24, 2007 4:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak zatial nemam problemy s modulmi...aaale sa mi trocha sere stranka...skus ju otvorit v najnovsej opere a uvidis...nerobilo mi to a samo to zacalo..dik...a dojdi na icq...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: st január 24, 2007 6:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
Tak zatial nemam problemy s modulmi...aaale sa mi trocha sere stranka...skus ju otvorit v najnovsej opere a uvidis...nerobilo mi to a samo to zacalo..dik...a dojdi na icq...

Akosi na icq neodpovedáš, tak Ti píšem zase sem. Díkes, že si ma na tú Operu upozornil. Robí to aj mne. Ale skôr mám podozrenie na jej blbnutie, pretože som to už zažil na jej pár beta verziách, až som sa radšej na ňu vykašlal. V každom prípade, keby si náhodou zistil nejaké riešenie, tak sa ozvi Wink
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Anonymný






PríspevokZaslal: pia január 26, 2007 10:45 am    Predmet: Re: united nuke na hostuju.cz Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
Zdrawim.
...

1. Ako si pridal tu reklamnu listu tam hore? Ja som to skusal upravou
suboru header.html ale nic sa mi nezobrazilo...


Umiestnenie lišty som už vyriešil úplne validne, robí sa to v Themes. Aj Ty to máš chybne, nemôže byť v zdrojovom kóde najskôr lišta a až potom Doctype, je potrebné, aby v zdrojovom kóde php volalo lištu až za tag <body>...Záleží akú máš theme, podľa toho treba upraviť header.tpl, resp. header html...U mňa je to napr. header.html:
Kód:
<script src="http://hostuju.cz/reklama/lista.php" type="text/javascript">
</script>
<table class="bodyline" ..............


Príklad som spravil napr. na skúška lišty Validátor na to vraví: 0 chýb, 0 upozornení...

Cez víkend sme na vandri, takže až na budúci týždeň....
Návrat hore
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: ne február 11, 2007 8:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Cav. Nevies ako do modulu pridat napr. nejaku tabulku? Ako nechcem tam ziadny odkaz, chcem tam mat hned obsah...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: ut február 13, 2007 1:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
Cav. Nevies ako do modulu pridat napr. nejaku tabulku? Ako nechcem tam ziadny odkaz, chcem tam mat hned obsah...

Sorry, bol som na vandri, takze odpoved az dnes...

Velmi som nepochopil, co myslis...Ved ked si vytvoris nejaku tabulku, trebars v subore tabulka.html, tak len na ten subor das odkaz (trebars v sommaire). Po kliknuti na neho sa ti otvori ta tabulka. Alebo si myslel nieco ine? zamysleny
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
lukhor
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 21. 01. 2007
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: ut február 13, 2007 7:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, myslel som nieco ine...Ze bude blok s hlavickou HRACI...a v tom bloku nebude ziadny odkaz ale hned ta tabulka..Cize otvorim stranku ??.hostuju.cz a na lavo bude tento blok hned s tou tabulkou...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: st február 14, 2007 7:40 am    Predmet: Odpovedať s citátom

lukhor napísal:
Ano, myslel som nieco ine...Ze bude blok s hlavickou HRACI...a v tom bloku nebude ziadny odkaz ale hned ta tabulka..Cize otvorim stranku ??.hostuju.cz a na lavo bude tento blok hned s tou tabulkou...


No vidis, pisal si o module a chces blok Wink . Takze to je jednoduche (aspon by malo byt). Normalne pojdes do Administracie blokov a dole pridas blok, lenze zadas len nazov, URL a meno suboru nevyberas, a tabulku napisanu napr. v html vlozis do manazera obsahu, nastavis, kde chces aby sa zobrazovalo. Na testovanie odporucam nastavenie len pre administratora. Treba si to vyskusat.

Mozes pouzit aj generator blokov a modulov (vsimni si, ze je tam aj presny postup v napovede), napr. u Blassena
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Môžete odoslať novú správu do tohto fóra
Môžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam