obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

V sobotu k Peťovi na chatu ?

 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Sklad starších drístov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: ut január 16, 2007 1:26 pm    Predmet: V sobotu k Peťovi na chatu ? Odpovedať s citátom

Jackye navrhla, že by sme sa v sobotu, 20.1.2007, vybrali s deň mi na Peťovu chatu na jednu noc. S Jankou a deň mi by sme teoreticky mohli. Ešte niekto? Question
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
jacky
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 29. 06. 2006
Príspevky: 78
Bydlisko: teepee za OSAdou

PríspevokZaslal: ut január 16, 2007 4:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Teoreticky by som sa mohla s Tinou zastaviš,lebo Mačo má vysoké teploty(39-40).Ozvem sa vo štvrtok.Ahoj.Jacky
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Anonymný






PríspevokZaslal: ut január 16, 2007 7:28 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja Kidacka som na turnaji v Madarsku, Domko je (mo)mentalne chory, takze asi Kidaka nepustim, ale poviem mu nech sa vam ozve. Zatim pa! Laughing
Návrat hore
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: st január 17, 2007 10:41 am    Predmet: Odpovedať s citátom

jurko sa sice nema lepsie ma stale bolesti a nic normalne nepapa, ale vraj je to normalne a len v piatok ideme na kontrolu ci moze ist v pondelok do skoly, tak aj ked by som velmi, velmi chcela neriskujem a ostavam doma...on aj tak nemoze behat, skakat, nic dvihat tazke, ba ani rozpravat Confused ono by ste povedali super decko...no opak je pravdou...musim teda ja vynalozit za neho tu namahu, aby bol vobec spokojny...a potom nahodou pisem sms a on mi povie mami ty nerobis nic ine len pises smsky... Confused zuzke drzime palce nech vyhraju, ked sme uz take kamosky Wink a kidak ty si mi vymenil fotku co??? hlavne ze sebe si dal uzasnu a mne taku tlustochu...si narcista...a basta ...ta fotka je mi blizka akurat tym, ze ta tucibomba je v polohe sediaceho budhu a par ich mam doma, ale mensich...a vobec vsetkych pozdravujem a DAKUJEM za smsky aj prianie na stranke...vsetkych Vas lubim...cmuk nasta
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: st január 17, 2007 10:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

este som zabudla...v pondelok bola u mna danka s malym jozkom...zlatulinky bol, vecsinou zvracal... Smile asi z nasich reci co sme viedli...ale na mna sa aj usmieval, ked som mu nieco rozpravala takym viete detskym hlaskom...mohli by sme sa vybrat kuknut ich raz aj my, ked bude teplejsie...ked aj chlapy sa nepridaju, tak hadam zeny sa ku mne pridaju...a ked nie musim ist sama...tak zatial pa este mame cas... Smile
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: st január 17, 2007 4:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako uz avizovala moja choť, synator nam dakoška pochorel...ak sa bude mat v sobotu OK, prisli by sme vas pozriet na 2-3 hodinky...treba daco doniesť

Naste: neviem, ze co za komedie tu robis na neznalych...tu fotku som ti urobil pred rokom a pol v saune v šaci...to, ze si od vtedy schudla 7 kg ukazuje, ze si sa vydala tou spravnou ,,cestou,, Wink ...pozdravujeme Mlciaceho Jurka!!!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: št január 18, 2007 10:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kidakovi:keby len 7 ale viac, ale kidak ma vzdy musi vykreslit ako obludu...co mi nedoprajes...daakeho mozno by som klofla, keby si mi nahodil daaake fasa foto...ale nee ty musis pocuvat tie moje drísty o dusi...ze chcem aby miloval...bla bla bla...hmm to dajak nevychadza...tak hod tam dajaku poriadnu zensku...co na tom ze mam 100 a dusu prehnitu... Twisted Evil
...inac juchuu asi idem na vander, ked sa naozaj nic mimoriadne nevyskytne...co u mna je vzdy vsetko mozne, no vlak urcite stihnem ak budem spat u zuzky takze toto nehrozí...o deti budem mat pekne postarane...vlastne by som mohla ist uz aj v piatok, ale radsej chcem stravit produktivny vecer zo zuzkou...mas uz daco v plane zuzi...este sa ozvem...juchuuu tesim sa na ten vikend...
kepovi:po tej nasej diere mi vrta daco v hlave...pekne hodime rec na zrube ci chces, ci nie Razz
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: pia január 19, 2007 7:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže na chatu sa nejde... Exclamation
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Sklad starších drístov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam