obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Fotky Krváku (Červeného zrubu)
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> O hocičom
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: ut február 12, 2008 10:13 am    Predmet: Fotky Krváku (Červeného zrubu) Odpovedať s citátom

DAdy napísal:
do Severky chcem urobit taku seriu clankov o zruboch v Slovaku; kedze prvy mi prisiel pod ruky Krvak a mam aj nejake osobne zazitky, tak by som zacal s nim;
ovsem tak do dvoch tyzdnov potrebujem mat material pohromade;
historiu uz mam od Pia, fotky sa davaju dohromady (pridajte sa) a este nejake dva-tri zaujimave pribehy


Takže Vás chcem všetkých poprosiť, zasielajte fotky Krváku, buď priamo na D´Adyho, alebo mne. Pokiaľ máte nejaké len v papierovej forme, kontaktujte ma, oskenujeme Exclamation Exclamation Exclamation
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: ut február 12, 2008 9:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No nieco malo by sa naslo...ale cisto zrub nie, len s nasou skromnou pritomnostou...a samozrejme na papieri.
Tak neviem ci ti ich dat, alebo amatersky prefotit na digital a zaslat takto...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
DAdy
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 22. 08. 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: ut február 12, 2008 9:06 pm    Predmet: vopred vdaka Odpovedať s citátom

idealne by bolo nascanovat v slusnej kvalite; a pritomnost roznych trampoludi vobec nie je na prekazku...
a velky bonus su zazitky, pribehy, povesti, legendy, historia... cokolvek

pokracovat sa bude zrejme Nevadackym flekom a Troma podkovami; dalsie napady vitane, vsetko bude zavisiet len od mnozstva prispevkov

ahoj, D'Ady
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: ut február 12, 2008 9:11 pm    Predmet: Re: vopred vdaka Odpovedať s citátom

DAdy napísal:
velky bonus su zazitky, pribehy, povesti, legendy, historia... cokolvek


No...niektore nase zazitky, ci pribehy su dost tazko publikovatelne Wink ...ale uvidime...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: st február 13, 2008 2:49 pm    Predmet: Pre Kidaka Odpovedať s citátom

Kidko, naskenovat mozes fotky u nas doma. Staci doniest flasu a zmakneme to.

Palyno

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: št február 14, 2008 2:32 pm    Predmet: Re: Pre Kidaka Odpovedať s citátom

Palyno napísal:
Kidko, naskenovat mozes fotky u nas doma. Staci doniest flasu a zmakneme to.


Ved hej...akurat neviem, kde mi hlava stoji...zajtra idem po Zuzku a Andrejka do nemocnice Applause
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
DAdy
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 22. 08. 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: ne február 17, 2008 5:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pisal som Tikovi (SOSNA) mail, kde som ho prosil, aby zhromazdene materialy dal dohromady a spisal clanok; zatial mi ale neodpovedal;
kedze je z Kosic, nemuselo by sa to posielat este cezo mna
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
DAdy
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 22. 08. 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: št február 28, 2008 8:39 am    Predmet: nove info Odpovedať s citátom

tak sice neviem, co ste vydumali na slezine, ale ja som vybavil nasledovne:
- modra znacka bola zrusena urcite este pred zriadenim NP, t.j. pred 1988
- v sucasnosti vraj vedie v blizkosti nova zelena znacka (200-300 m ???); tak neviem aka, na mape je najblizsia len z Maleho Zajfu na Glacku a to sa mi zda byt daleko
- do dvoch tyzdnov by som mohol mat nejake info od miestneho lesnika, ktory mal Cerveny zrub v useku (teraz je uz na dochodku), ako aj od Texiho z Bielych vod (uz robi v Spisskej na Mestskych lesoch); Čuli by tiez asi nieco vedel, ale udajne sa chystal za robotou do Rakuska, takze neviem, ci bude k dispozicii;
- Lucky z T.O.Severka mi vcera slubil este poslat nejake starsie fotky
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Anonymný






PríspevokZaslal: št február 28, 2008 9:10 am    Predmet: Odpovedať s citátom

- Foto zasielam Tikovi priebežne, ešte by sa nejaké mali povyťahovať tento víkend. Určite ich bude mať k výberu dostatok (aj podľa neho).
- S tou značkou by sme sa zhodli, presný dátum zrušenia modrej netušíme. O zelenej v blízkosti neviem, jedine, že by si Kiďák všimol nejakú zmenu...
- Tik zohnal podľa mňa dosť zaujímavých infošiek i keď zohnať niečo podložené je dosť obtiažne, ba skoro nemožné - veľa trampov má rozdielne vysvetlenia na témy okolo zrubu. Hlavne sme si pokecali, ako sme to videli, resp. vidíme my.
- Tik má ďalšie informácie vo výhľade.

Už sa teším na článoček, kurňa. Wink
kepo
Návrat hore
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: pia február 29, 2008 7:59 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Potvrdzujem DAdyho info o zelenej znacke. Je to spojenim so zltou alternativa z Gerav na Glacku cestu, respektive zo Stratenej na Glacku. Ja vzdialenost od znacky k zrubu odhadujem na cca 1000m...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: pia marec 07, 2008 5:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

peto alias zaha, pravdepodobne, nenasiel ziadne fotky z krvaku, kedze do dnesneho dna mi ich ani nedorucil...tak ani ja som ich neodovzdala korditku... Not talking tak zatial len tolko...ahojte...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
DAdy
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 22. 08. 2007
Príspevky: 89

PríspevokZaslal: st apríl 02, 2008 11:45 pm    Predmet: identifikacia Odpovedať s citátom

ahojte, potrebujem potvrdit osoby na fotkach - jedna z oslavy narodeniny Kidak a Helmut, ci su to naozaj oni dvaja; druha - hromadna pred zrubom jun 1992 (teraz ju neviem rychlo najst v galerii), kde je v strede vlasaty Kepo a vedla neho Dunco; thx
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: št apríl 03, 2008 7:38 am    Predmet: Re: identifikacia Odpovedať s citátom

DAdy napísal:
ahojte, potrebujem potvrdit osoby na fotkach - jedna z oslavy narodeniny Kidak a Helmut, ci su to naozaj oni dvaja; druha - hromadna pred zrubom jun 1992 (teraz ju neviem rychlo najst v galerii), kde je v strede vlasaty Kepo a vedla neho Dunco; thx

Narodeniny: áno, sú to oni dvaja.
Pred zrubom zľava:
Gene, Siso, Jožibab, Kepo, Dunčo, Dědek, Cica, Sandra, Iveta
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Erik.Antony
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 30. 12. 2011
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: st marec 28, 2012 8:53 pm    Predmet: Krvak Odpovedať s citátom

Tak do tej severky si asi neposlal nic. Nic som tam nenasiel. Ak to este plati tak poslem moje cerstve fotky.
Tu ich zopar mas:
http://trampsnv.webnode.sk/fotogaleria/

Rad by som videl aj ine diela. Skus ich niekde zverejnit.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Erik.Antony
Greenhorn
Greenhorn


Zaregistrovaný od: 30. 12. 2011
Príspevky: 8

PríspevokZaslal: st marec 28, 2012 9:09 pm    Predmet: Krvak Odpovedať s citátom

A predsa som to nasiel. Pekne citanie. Coho je asi najviac skoda, ze niet uz cervenej kroniky.
Bolo by to zaujimave vecerne citanie.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> O hocičom Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Môžete odoslať novú správu do tohto fóra
Môžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam