obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Slezina v budúcom týždni

 
odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možnosti úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Sklad starších drístov
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Ktorý deň Vám vyhovuje?
streda
0%
 0%  [ 0 ]
štvrtok
83%
 83%  [ 5 ]
piatok
16%
 16%  [ 1 ]
sobota
0%
 0%  [ 0 ]
nedeľa
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 6

Autor Správa
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: pia jún 02, 2006 8:34 am    Predmet: Slezina v budúcom týždni Odpovedať s citátom

ahoj banda, otvaram temu: slezina na buduci tyzden, kto by mal chut nech da vedied najidealnejsi den...prisposobi sa to vedsine...kidakovci su za stvrtok
Kidak
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Anonymný






PríspevokZaslal: pia jún 02, 2006 3:33 pm    Predmet: Re: Slezina v budúcom týždni Odpovedať s citátom

nemám nič proti tomu, súhlasím so štvrtkom a v piatok (prípadne v sobotu) by sme mohli niekam vypadnúť na vadrík Shocked
Návrat hore
vrabec
SOSAK (SkoroOSAdníK)
SOSAK (SkoroOSAdníK)


Zaregistrovaný od: 20. 02. 2006
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: pia jún 02, 2006 9:05 pm    Predmet: len tak Odpovedať s citátom

Ahojte! Mne by zas vyhovoval piatok, ale prisposobim sa.To viete som zanepraznena pracou...uff
Keby som nahodou neprisla...prosim neopite mi Kepka.. pa pa
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Anonymný






PríspevokZaslal: so jún 03, 2006 12:15 pm    Predmet: Re: Slezina v budúcom týždni Odpovedať s citátom

Anonymous napísal:
nemám nič proti tomu, súhlasím so štvrtkom a v piatok (prípadne v sobotu) by sme mohli niekam vypadnúť na vadrík Shocked

S neznamymi nikde nechodim Embarassed
Návrat hore
Kidacka
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 02. 2006
Príspevky: 252

PríspevokZaslal: so jún 03, 2006 9:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako uz Kidko-manzelik avizoval, my mame tento tyzden medovy... Domko sa priroduje v Tatrach, mozno aj bude lyzovat, takze mne vyhovuje kazdy den tohto tyzdna, Stvrtok sice najmenej, ale ako poslusna zenuska sa prisposobim. Razz Potom este nastudujem Keopkovu mapku na chladenie piva a je zo mna IDEALNA zena , vsak! Laughing Pa,pa v stvrtok! Wink
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: ne jún 04, 2006 2:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No, vizera to vdaka neschopnosti väcsiny osadnikov vyjadrit sa, ze randevu bude vo stvrtok.
Takze viac-menej ostava nejasny cas a miesto...ja navrhujem 18:00 stredoeuropskeho casu a ako lokalitu country club Diera, alebo klasika – Rakoska. Ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: po jún 05, 2006 2:02 pm    Predmet: slezina Odpovedať s citátom

Snad by som sa konecne mohol tentokrat dotrepat aj ja. Neuvazovali ste tak nahodou o Riviere (ocakvam Tvoju podporu Dedek) ci o Kolibe na KVP? Na KVP mame tiez Rodeo Club, keby ste sa tam chceli prist pozriet.
Takze cakam o presne info kde a kedy.

Palyno Exclamation
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: po jún 05, 2006 3:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Snad by som sa mohol dotrepat aj ja, ked sa bude dat.Mal by som sa dovalit aj s Vrabcom...Kde to bude mi je jedno, najviac mi vyhovuje Rakoska. Exclamation
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Dedek
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 01. 03. 2006
Príspevky: 99

PríspevokZaslal: po jún 05, 2006 8:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj! Sorry, to anonymné vyjadrenie je moje, nevšimol som s, že niei som prihlasený. Takže pravdepodobne ahoj vo štvrtok a Kiďko , prosim napal mi tie fotky z Bukovských. Dedek
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Anonymný






PríspevokZaslal: ut jún 06, 2006 8:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dedek napísal:
Ahoj! Sorry, to anonymné vyjadrenie je moje, nevšimol som s, že niei som prihlasený.

Skoro si si vsimol, po 4 dnoch Exclamation Rolling Eyes
Návrat hore
Kidacka
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 02. 2006
Príspevky: 252

PríspevokZaslal: ut jún 06, 2006 12:05 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No hlavne by ste (sme) mohli upresnit, ze kde a kedy. Kedze krcmicku na Tahanovciach asi nepresadim, a tiez nesuhlasim , aby to mal Palyno tak blizko ( sorry bracho ), tak navrhujem Rakosku ( rovnako pre vsetkych ) na 19hod. Co vy na to?
Asi nemam cakat burlivu reakciu, kedze za slezinu hlasovalo az 6 ludi... Laughing
Rolling Eyes
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: ut jún 06, 2006 5:26 pm    Predmet: ..o.k.... Odpovedať s citátom

Kidacka napísal:
..., tak navrhujem Rakosku ( rovnako pre vsetkych ) na 19hod. Co vy na to?
... Laughing
Rolling Eyes

Ja, Vrabec, Jozibab a asi aj Peto suhlasime s Rakoskou...
Takze vo stvrtok v Rakoske o 19,00
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidacka
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 02. 2006
Príspevky: 252

PríspevokZaslal: ut jún 06, 2006 6:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa mi to paci Svedovci! A tak by to malo byt vzdy a aj na vandroch! Twisted Evil
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: st jún 07, 2006 1:14 pm    Predmet: slezinka v Rakoske Odpovedať s citátom

Neviem preco, ale mam taky pocit, ze nikto sa nepozastavil nad mojimi (podotykam skvelymi) navrhmi ohladom miesta sleziny a vsetci ste sa priklonili k tradicnym priestorom Rakosky. No co uz s Vami.
Palyno Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: st jún 07, 2006 4:23 pm    Predmet: Re: slezinka v Rakoske Odpovedať s citátom

Palyno napísal:
Neviem preco, ale mam taky pocit, ze nikto sa nepozastavil nad mojimi (podotykam skvelymi) navrhmi ohladom miesta sleziny a vsetci ste sa priklonili k tradicnym priestorom Rakosky. No co uz s Vami.
Palyno Evil or Very Mad

No, niektori sme sa aj pozastavili, aj zasmiali...ale to na veci nic nemeni...keby si sa sem tam na slezine aj ukazal, mozno by Tvojim navrhom osadnici viac doverovali Laughing
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Táto téma je zamknutá bez možnosti úpravy príspevkov a písania odpovedí    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Sklad starších drístov Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam