obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
apríl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Slovenský Raj 24.-25.4.10 (zmena!!!)
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vandre
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: pia apríl 03, 2009 6:39 pm    Predmet: Slovenský Raj 17.-18.4.09 Odpovedať s citátom

Ahoj!
Tento mesiac mi to nijako valne s voľnom cez víkendy nevychádza vrátane Veľkonočných sviatkov a tak sme sa so Zuzkou bavili, že by sme vyrazili von v ktorýkoľvek voľný čas a zahnali tak smäd po vandri. Zhodou nálad, chutí a jarného ošiaľu a tiež z pragmatických dôvodov pripadol termín na 17.-18.4.. Šlo by sa niekam do Slovaku. V tejto chvíli neviem upresniť nič konkrétne, akurát, že cestovať na Spiš budeme okolo 15:00 v piatok 17-teho a že sa s nami chystajú priebežne aj Bobeš s Alenkou. Teda ako sa bude situácia konkretizovať, tak budem širokú verejnosť tu na fóre informovať, ale kľudne môžeš svoje málo podstatné podnety písať aj ty kamarát(ka) Twisted Evil.
Ahoj!
Kiďo.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: pia apríl 03, 2009 7:04 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja vtedy nebudem doma a Janka ma vtedy myslim v nedelu skusky, ... Rolling Eyes
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: so apríl 04, 2009 12:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy..huraaaa slovak zboznujem...idem s vami...aj ja...aj keby ma porazit malo...huraaaaa tesim sa... rozrtlieskavačka rozrtlieskavačka rozrtlieskavačka rozrtlieskavačka rozrtlieskavačka rozrtlieskavačka no uz fakt padam...potesili ste ma kidakovci...cmuk obom... VPRED! ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: ut apríl 14, 2009 4:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte...no ako??? uz som si aj pohotovosti vymenila, aj jurka zabezpecila...ale este sa konkretne nepovedalo ci sa ide ci nie...no tak mi dajte vediet ...musim vybrat pol dna dovolenky...nech viem vcas to zariadit...tak napiste!!!!!!!!!!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: ut apríl 14, 2009 8:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

V piatok 17.4. vlakom z KE o 14:17 (pristupime v Tahanovciach) do Vydrnika. Potom cez Hrabusice na Podlesok a dalej sa uvidi Wink . V pripade zleho-dazdiveho pocasia si vyhradzujem pravo z mojej strany akciu zrusit (trocha strasia na vikend v SHMU) Twisted Evil .
Ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: št apríl 16, 2009 6:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ó, pane ked mi vsetko vychadza...mam dovolenku zajtra, zabezbecene deturence, hura mozem dakde vyrazit...musi mi do toho srat to pocasie...inac, ked som sla v pondelok zo Ziliny...tak na vrchoch slovaka este trcal sneh...prijala by som radsej snezenie, ako ten zivotadarny dazd...viem, ze ho treba, ale ja chcem ist na vander do prdele!!!!... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: št apríl 16, 2009 6:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre nepriaznivú predpoveď počasia po dohode s Bobešovcami presúvam tento vander na najbližší vhodný, zatiaľ neurčitý termín. Confused
Ahoj!
Smutný organizátor.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: pia apríl 17, 2009 9:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nahradený termín je priebežne určený na 15.-17.5. Exclamation
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: št apríl 01, 2010 9:13 am    Predmet: Slovenský Ráj - apríl 2010 Odpovedať s citátom

Slovenský Raj - apríl 2010
Ahoj Kamaráti!
Na Jarných ohňoch padlo pár návrhov na jarnú návštevu Slovenského raja. A tu je moja ponuka: V sobotu 24.4. o 7:21 odchádza vlak z KE (Ťahanovčania pristúpia v Ťahanovciach Wink ) do Spišských Tomášoviec. Odtiaľ cez Čingov na Tomašovský výhľad, Bielym potokom až k ústiu Sokolej doliny. Tam si vychutnať najrýchlejšie vystúpane výškové metre za najkratší čas (Sokolia dolina Twisted Evil ) a už len zabivakovať ,,tradične" na Kiďovom fleku (ako minulý rok). V nedeľú 25.4. pohodový navrat do civilizácie cez Bikárku - Glackú cestu - okolo Krváku (Vrábľová) do Stratenskej píly a odtiaľ len ,,precupitať" popri Hnilci na Dedinky (pivko Wink ) - vlak a domov. Hmm?
Váš stopár Kiďo Razz .
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: ut apríl 06, 2010 9:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež by som sa rád prodal, ale v danom období mám ďlašie dôležité veci na vysporiadanie, takže definívne stanovisko budem vedieť zaujať len tesne pred vandrom.

Takže zatiaľ tému sledujem a okolo 22 - 23.4 uvidíme.

Palyno

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
bobes
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 11. 12. 2007
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: ut apríl 06, 2010 1:21 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vander beriem.
Bobeš
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anonymný






PríspevokZaslal: pia apríl 09, 2010 2:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked bol Sendo u mna minule, spominal, ze by aj siel v aprili do Slovaku.
Co sa nas tyka, este neviem, vyzera to, ze asi ano, upresnime pred vandrom, tak daleko neplanujem ... Wink

kepo
Návrat hore
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: so apríl 10, 2010 1:46 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Veď celá táto jarná ,,návšteva" Slovenského raja je na Sendyho podnet Wink . Však mu hlavu odtrhnem, keď to stornuje! Twisted Evil
A čo sa týka toho plánovania (mimochodom od teba už otrepaná fráza) ja plánovať musím vzhľadom na to, že robím na smeny a voľných víkendov mám málo, nehovoriac o tom, že v mojom prípade niesu použiteľné (tie voľné) len na vandre...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
najumi
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 19. 02. 2006
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: ut apríl 13, 2010 6:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte...no vpodstate mam volno, ale vzhladom na to ako casto sa slubim a nedojdem..tak radsej nic neslubujem ale na 99% pridem... rozrtlieskavačka ...fuckticky sa nehorazne tesim... Na hlave
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: st apríl 14, 2010 7:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ci panaferabeka, Nastenka, tie chryzantemy, co sme pre teba zacali pestovat mame teraz vyhodit, alebo co?! Sme mysleli , ze uz nezijes, a ty takto.... Cow s
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vandre Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam