obrazok
obrazok
obrazok   obrazok
obrazok
Chodníky v OSAde


Prihlásenie
Súkromné správy
WEBmail
Napíšte nám
Fórum
Fotogaléria
Návštevná kniha
Úschovňa súborov
Odporučte nás
Podporte nás


Zaslať článok
Archív článkov
Témy článkov
K stiahnutiu
Kalendár akcií
Banner k stiahnutiu


Vyhľadávanie
WEBové odkazy
Vyhľadávač spojov
Mapa sveta


Mapa stránky
Zoznam OSAdníkov
Štatistiky OSAdy
Otázky a odpovede
Kalendár akcií
máj 2024
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Iné actions
Meniny
Narodky
Oslavy
Vander
Zo zvadiel
Oznámiť udalosť! Oznámiť udalosť!
Úschovňa súborov
Tvoja zložka ( upload/ ) neexistuje. Choď TU a vytvor si svoj ukladací adresár!
:: Póčo :.
Počasie Košice
Fórum OSAdy

... trampská OSAda ...
... pre tulákov ...
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Tak čo v novembri?
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vandre
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: st október 15, 2008 10:36 am    Predmet: Tak čo v novembri? Odpovedať s citátom

Ahoj kamaráti!
Rysujú sa mi v novembri dve voľné víkendy, tak zvažujem ako s nimi naložiť. Samozrejme, že aspoň jeden z nich by som rád strávil v prírode – na vadríku. Týmto vás teda chcem osloviť, či by sa nechcel niekto pridať. Predbežne uvažujem pozrieť, čo nové na zrube v Spišských Vlachoch, ale som prístupný akémukoľvek návrhu (v rámci možností, samozrejme Wink ). Do tých Vlachov by sa mohli pridať aj ,,rodiny s deťmi“, čo by mohlo zarezonovať v širšom okruhu spriaznených duší, tak budem bedlivo sledovať, kto sa chytí na háčik. Twisted Evil
A nakoniec, jedná sa o dni 7.-9.11. a 28.-30.11.08.
Ahoj všetkým! ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
bobes
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 11. 12. 2007
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: st október 15, 2008 12:40 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A dáš ma naspäť do mobilu?

Bobeš
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: st október 15, 2008 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmm...po zisteni, ze mi v mobile ostali len cisla na policiu a hasicov (zachranku som tiez vymazal Twisted Evil )pomali si adresar obnovujem...ano, mam ta pod pismenom B Wink .
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
bobes
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 11. 12. 2007
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: st október 15, 2008 6:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak v tom prípade som za termín 7-9. 11. Vlastne len sobota nedeľa, lebo už nám nadchádza prezúvacia sezóna a v piatok ísť nebudem môcť. Ak sa na zrube nachádza piecka (nie takého charakteru ako na Andrejcovej), zobral by som aj Emu ak by bol výstup pre ňu vhodný.

Ahojte, Bobeš
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jacky
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 29. 06. 2006
Príspevky: 78
Bydlisko: teepee za OSAdou

PríspevokZaslal: št október 16, 2008 2:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte, mne by skôr vyhovoval druhý termín, v prvý termín idem s Denisou na chatu do Čiernej Moldavy. Na chajdu by som zobrala so sebou aj Tinu. Ešte sa ozvem. Zatiaľ sa majte pekne. Dúfam, že sa čoskoro stretneme. ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bobeš
Anonymný





PríspevokZaslal: pia október 24, 2008 10:48 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ema mi kázala opýtať sa nasledovné: citujem - "Opýtaj sa Kiďaka, či tam je pec. Kiďo to určite bude vedieť, lebo Kiďo je fasa." Koniec citátu. Kto bude chcieť, pokojne ho môže použiť ako odkaz v nejakej odbornej literatúre.
(Môžem sa ja snažiť. Stačí keď Kiďak povie, že na šieste narodeniny sa má kupovať dýka a celá moja otcovská autorita je v keli.)

Je už známy termín?

Bobeš
Návrat hore
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: pia október 24, 2008 11:58 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Bobeš napísal:
"..., lebo Kiďo je fasa." Koniec citátu.

Bobeš

Noooo, šikovné dievča, vidno, že vie aj niečo po maďarsky. Nechcela mu to asi povedať do očí, čo si o ňom myslí, aby ho neurazila (isto vie, že on neovláda maďarčinu) a tak to zakamuflovala do slova fasa (pri cenzurovaní maďarských vulgarizmov by tam bolo len XXXX).Prd

Pec tam je... Kosa

Termín neviem, ako sa (ne)dohodlo, nakoľko klasika u mňa účasť nie je istá a skôr ako týždeň pred vandrom to s istotou povedať nemôžem..

Na zrube sa môže na pričniach vyspať max. 8 ľudí (vrátane detí)... Strelec
Zatiaľ by asi šli, ked dobre pocitam: Kidak+Domco, Jackye+Jozko+Denisa,Bobes+Ema..to jest 7
Predpoklad by mohol byť ešte Našta+1až 2, Kepo+Vrabec +2, možno aj Palyno a mirčit?
To by sa muselo spať vonku, minimálne deti
Kosa Very Happy
_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: pia október 24, 2008 1:13 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

4Bobes:
Bobo zaujima ma, ci ten neskorsi termin ti vyhovuje menej al. je nepriatelny?!?
Inak ako pise Kepo nadomnou pec tam je a jej funkcnost (ci vykon) by som zhrnul ,,ala topinkova teplota"...
Ak by pripadny zaujem predbehol kapacity, urcite to stari pardali prakticky vyriesia. Rolling Eyes
A teraz trocha odbocim od temy: co sa tyka Silvestra nase zeny su relativne za, ale potrebuju hodit rec s Alenkou...takze to dotiahneme na countrybale?
P.S.: Urcite odo mna pozdrav Emu Exclamation Exclamation Exclamation Wink
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
bobes
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 11. 12. 2007
Príspevky: 264

PríspevokZaslal: so október 25, 2008 8:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Oba termíny mi vyhovujú, ten skorší som chcel iba kvôli nočným teplotám. Emu som pozdravil. Úsmev od ucha k uchu.
Silvester dohodneme na kántribále. Kam máme poslať love?

Bobeš
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: so október 25, 2008 6:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

bobes napísal:
Oba termíny mi vyhovujú, ten skorší som chcel iba kvôli nočným teplotám. Emu som pozdravil. Úsmev od ucha k uchu.
Silvester dohodneme na kántribále. Kam máme poslať love?

Bobeš

Peniaze mi mozes doniest na vander...
Kvoli nocnym teplotam by som sa nevzrusoval, ta piecka je fakt dost predimenzovana na ten zrub, a okrem toho ten neskorsi termin moze byt chladnejsi len teoreticky...Ja som sa pytal z dovodu, ci by sa nedalo vyhoviet viacerym...Ale teraz chcem navrhnut asi toto: ak by hlasili v stredu/stvrtok 5.-6.11. dobre pocko na vikend, vyrazme v sobotu 8.11. ak zle, nechajme to na koniec mesiaca...Co Vy na to???
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bobeš
Anonymný





PríspevokZaslal: po október 27, 2008 7:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím. Treba potom však vo štvrtok definitívne rozhodnutie.

Bobeš
Návrat hore
kepo
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 02. 2006
Príspevky: 721
Bydlisko: Pod širákom 7, Veľká Planina, Kassa, Slovensko, EÚ, Európa,

PríspevokZaslal: št október 30, 2008 7:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

S istotou môžem povedať, že budúci týždeň sa vandru nezúčastníme, takže budete mať 4 fleky voľné.Rešpekt
Ako dôsledok tejto informácie vyhlasujem na vander totálnu prohibíciu (budem podrobne kontrolovať fotodokumentáciu), takže ŽIADNA zastávka v krčme v Sp.Vlachoch, ŽIADNE alkoholické nápoje, na jedenie len ovsené vločky, po zotmení (cca 18,00) zahasiť oheň a spať vonku na daždi v letných spacákoch...
Nebudete ma vy srať a po lesoch sa túlať!!! Nie, nie!

_________________

Kepov podpis

 

 

 

 

 

admin OSAdy

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: št október 30, 2008 6:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vcera som sa dozvedel, ze Dominik ma 7. az 8.11. sportove zaväzky a teda sa vandru nemoze zucastnit, preto by som ho rad a definitivne presunul na posledny novembrovy vikend (29.-30.11.). Myslim, ze aj Jackye a jej ,,frakcii" to bude viac vyhovovat. Bobes, dufam, ze to nieje pre teba problem...
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Palyno
Zaslúžilý OSAdník
Zaslúžilý OSAdník


Zaregistrovaný od: 24. 03. 2006
Príspevky: 172
Bydlisko: stan Hannah extreme series

PríspevokZaslal: pia október 31, 2008 10:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa k vandru zatiaľ neviem vyjadriť, keďže to vyzerá tak, že november mám dosť plný a moja rodina by mi pravdepodobne navrhla, aby som sa zo zrubu už ani nevracal.

Takže to vyzerá, že sa ho nezúčastním, ale definitívne stanoviko zaujmem až tesne pred vandrom.

Problémy so mnou nebudú pokiaľ by som sa pripojil, vyspím sa u hocikoho v spacáku kto bude spať na zrube. Som predsa skromný človek.

Palyno

Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Kidak
WEB sheriff
WEB sheriff


Zaregistrovaný od: 17. 03. 2006
Príspevky: 681
Bydlisko: Košice

PríspevokZaslal: po november 10, 2008 11:49 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozprával som s Jackye (aj s Kepom, ale na naňho sa nemáme viazať Wink ) a šlo by sa 29.11. (sobota) o 8:44 z KE. Ja pristúpim s Dominikom štandardne v Ťahanovciach a Bobes (ak sa pridá) o 9:00 v Kysaku.
Zatiaľ toľko...
Ahoj!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať E-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra ... trampská OSAda ... -> Vandre Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
obrazok
OSAdníci.com
Powered by United Nuke
obrazok
obrazok obrazok ClankyOSAdne ForumK stiahnutiuPrihlasenienapis nam